Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: 1 day
ja: 1日

en: Domain
ja: ドメイン

en: Other
ja: その他

en: Created date
ja: 作成日時

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: 1 week
ja: 1週間

en: Language code
ja: 言語コード

en: Administer settings
ja: 管理者設定

en: Hash
ja: ハッシュ

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
