Impression (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā
