Impression (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Other
kk: Басқа

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: 1 week
kk: @count апта

en: Language code
kk: Тілдің коды
