Impression (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
