Impression (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Domain
sl: Domena

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika
