Impression (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
