Impression (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Other
te: ఇతర

en: 1 week
te: 1 వారం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
