Impression (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
