Impression (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Language code
bn: ভাষা কোড
