Impression (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Other
el: Άλλο

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων

en: Hash
el: Κατακερματισμός
