Impression (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Domain
et: Domeen

en: Other
et: Muu

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Language code
et: Keele kood

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus

en: Hash
et: Räsi
