Impression (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Domain
hr: Domena

en: Other
hr: Ostalo

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Language code
hr: Kôd jezika
