Impression (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Domain
hu: Domén

en: Other
hu: Egyéb

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Administer settings
hu: Beállítások adminisztrációja

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
