Impression (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Domain
it: Dominio

en: Other
it: Altro

en: Created date
it: Data creazione

en: Changed
it: Modificato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Administer settings
it: Amministra le impostazioni
