Impression (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Domain
km: ដែន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
