Impression (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Domain
lt: Domenas

en: Other
lt: Kiti

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Language code
lt: Kalbos kodas
