Impression (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
