Impression (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Domain
nl: Domein

en: Other
nl: Andere

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Language code
nl: Taalcode

en: Administer settings
nl: Instellingen beheren

en: The domain name.
nl: De domeinnaam.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
