Impression (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Domain
fa: دامنه

en: Other
fa: ساير

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان
