Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afişează

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Domain
ro: Domeniu

en: Other
ro: Altele

en: Created date
ro: Data creării

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: URI
ro: URL

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Language code
ro: Codul limbii
