Impression (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Domain
sk: Doména

en: Other
sk: Ostatné

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Language code
sk: Kód jazyka
