Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Other
ug: باشقا

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Language code
ug: تىل كودى
