Impression (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: 1 hour
uk: 1 година

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Domain
uk: Домен

en: Other
uk: Інше

en: Created date
uk: Дата створення

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Language code
uk: Код мови

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: Hash
uk: Геш

en: The domain name.
uk: Назва цього домену.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: The language code of ContentEntityExample entity.
uk: Код мови для сутності ContentEntityExample.
