Improved Multi Select (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: All
es: Todo(s)

en: Form Elements
es: Elementos de formulario.

en: Button text
es: Texto del botón

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.

en: Remove button
es: Botón de eliminar
