Improved Multi Select (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: All
uk: Все

en: Form Elements
uk: Елементи форми

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Add button
uk: Додати

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Replace all multi-select lists
uk: Замінити всі списки з множинним вибором

en: Replace multi-select lists on specific pages
uk: Замінити списки з множинним вибором на перелічених сторінках

en: Improved Multi Select
uk: Покращений множинний вибір

en: Configure Improved Multi Select module.
uk: Налаштувати модуль Покращений множинний вибір.

en: Replace multi-select with specified selectors
uk: Замінити списки з множинним вибором вказаними селекторами

en: Remove button
uk: Кнопка вилучення

en: Filter functionality
uk: Функціональність фільтру

en: Choose how you would like the filter textfield to function.
uk: Виберіть спосіб функціонування текстового поля фільтра.

en: Partial match: Shows options that contain the filter text.
uk: Частковий збіг: Показує параметри, що містять текст фільтра.

en: All words: Shows options that contain all of the individual words in the filter text (in any order). Only exact word matches count.
uk: Усі слова: Показує параметри, які містять усі окремі слова у тексті фільтра (у будь-якому порядку). Враховується лише точна відповідність слова.

en: All words (partial): Shows options that contain all of the individual words in the filter text (in any order). Partial word matches count.
uk: Усі слова (частково): Показує параметри, які містять усі окремі слова у тексті фільтра (у будь-якому порядку). Часткові відповідники слів враховуються.

en: Allow re-ordering of selected items
uk: Дозволити перевпорядкування вибраних елементів

en: If checked, the user will be able to re-order the selected items using "Move up" and "Move down" buttons. Also, when adding items they will remain in the order they were added instead of keeping the order of the original field.
uk: Якщо позначено, користувач перевпорядкувати вибрані елементи за допомогою кнопок "Перемістити вгору" та "Перемістити вниз". Також при додаванні елементів вони залишатимуться в тому порядку, в якому вони були додані, а не зберігати порядок у вихідному полі.

en: Reset filter when selecting a group
uk: Скидати фільтр під час вибору групи

en: If checked and a select has optgroups, when a group is selected the filter text field is cleared. If unchecked, any existing filter will be applied only to items of the selected group.
uk: Якщо позначено та у вибору є групи опцій, при виборі групи, текстове поле фільтру очищається. Якщо це не позначено, будь-який присутній фільтр застосовуватиметься лише до елементів вибраної групи.

en: Set the text used for the improved multi-select buttons.
uk: Вкажіть текст для покращених кнопок з декількома варіантами вибору.

en: Improved Multi Select settings
uk: Налаштування Покращеного множинного вибору
