Improved Multi Select (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: All
nl: Alle

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Add button
nl: Toevoegen-knop

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Remove button
nl: Verwijderen-knop

en: Add all button
nl: Alle toevoegen-knop

en: Remove all button
nl: Alle verwijderen-knop

en: Improved Multi Select settings
nl: Improved Multi Select-instellingen
