Drupal Improvements (2.0.1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Message
fy: Berjocht

en: View
fy: Besjen

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings
