Drupal Improvements (2.0.1) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Action
sk: Akcia

en: File
sk: Súbor

en: Message
sk: Správa

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: E-mail subject
sk: Predmet e-mailu

en: Parent term
sk: Nadradený termín

en: Apply
sk: Použiť

en: Edit vocabulary
sk: Upraviť slovník

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Offset
sk: Ofset

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
