Drupal Improvements (2.0.2) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Items
ast: Elementos

en: Method
ast: Métodu

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Parent term
ast: Términu padre
