Drupal Improvements (2.0.2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Heim

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: none
is: eingin

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: View
is: Vís

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Items
is: Liðir

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Parent term
is: Omanfyri liggjandi orð

en: Edit vocabulary
is: Broyt orðasavn

en: Contact form
is: Kontaktoyðublað
