Drupal Improvements (2.0.2) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Items
sq: Elementët

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Parent term
sq: Termi prind

en: Edit vocabulary
sq: Ndrysho fjalorin

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit
