Drupal Improvements (2.0.3) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Depth
az: Dərinlik

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Field name
az: Sahə adı

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: in
az: daxildir

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Updating
az: Yenilənir

en: Parent term
az: Ana termin

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Edit vocabulary
az: Lüğəti redaktə edin

en: Form
az: Forma

en: Offset
az: Ofset

en: Link class
az: Link classı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Is one of
az: Biridir

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
