Drupal Improvements (2.0.3) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Depth
bs: Dubina

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Field name
bs: Ime polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: in
bs: u

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Apply
bs: Primjeni

en: Is one of
bs: jedan od

en: Contact form
bs: Kontakt formular
