Drupal Improvements (2.0.3) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: E-mail
is: Netfang

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Action
is: Aðgerð

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Depth
is: Dýpt

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Label
is: Merking

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Separator
is: Skilja

en: All
is: Allt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Items
is: Hlutir

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Apply
is: Virkja

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Contact form
is: Samskiptaform
