Drupal Improvements (2.0.3) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Home
km: ដើម

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Parent term
km: ពាក្យ​មេ

en: Edit vocabulary
km: កែសម្រួល​វាក្យស័ព្ទ

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
