Drupal Improvements (2.1.0) - en to lv translation catalogue (82 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Visible
lv: Redzams

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Items
lv: Vienumi

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: in
lv: iekš

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Edit vocabulary
lv: Labot vārdnīcu

en: Minimum
lv: Minimums

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Form
lv: Forma

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Link class
lv: Saites klase

en: Route
lv: Maršruts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas

en: Formatted text
lv: Formatēts teksts

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
