Drupal Improvements (2.1.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Action
os: Архайд

en: Block title
os: Блочы сæр

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Visible
os: Зыны
