Drupal Improvements (2.1.0) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Action
bg: Действие

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Visible
bg: Видим

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Items
bg: Новини

en: Address
bg: Адрес

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: Apply
bg: Търси

en: Edit vocabulary
bg: Редактирай речник

en: Contact form
bg: Форма за контакти
