Drupal Improvements (2.1.0) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Minimum
br: Izek

en: Route
br: Hentad
