Drupal Improvements (2.1.0) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak

en: Author name
ht: Non otè a

en: Asc
ht: Mont
