Drupal Improvements (2.1.0) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Parent term
ka: მშობელი ტერმინი

en: Edit vocabulary
ka: ლექსიკონის რედაქტირება

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Nothing
ka: არაფერი
