Drupal Improvements (2.1.0) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: in
mk: во

en: Edit vocabulary
mk: Уредување лексикон

en: - All -
mk: - Сите -

en: Contact form
mk: Формулар за контакт
