Drupal Improvements (2.1.0) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Parent term
mn: Эх нэр томъёо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
