Drupal Improvements (2.1.0) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Contact form
pa: ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
