Drupal Improvements (2.1.0) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Home
ps: کور

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Action
ps: چار

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Items
ps: توکي

en: Scale
ps: درجه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
