Drupal Improvements (2.1.0) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
