Drupal Improvements (3.0.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Block title
af: Bloktitel

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Method
af: Metode

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: Edit vocabulary
af: Wysig woordeskat

en: Contact form
af: Kontak-vorm
