Drupal Improvements (3.0.0) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Custom
am: ብጁ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ

en: Route
am: ፈለግ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Thousand marker
am: የሺህኛ መለያ

en: Display prefix and suffix.
am: ቅድመ ቅጥያ እና ቅጥያ አሳይ።

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
