Drupal Improvements (3.0.0) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Parent term
bo: གོང་རིམ་གྱི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
