Drupal Improvements (3.0.0) - en to ca translation catalogue (74 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Depth
ca: Profunditat

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Default image type
ca: Tipus d'imatge predeterminat

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Separator
ca: Separador

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Items
ca: Elements

en: Maximum
ca: Màxim

en: Scale
ca: Escalar

en: Terms
ca: Termes

en: Example
ca: Exemple

en: Method
ca: Mètode

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Phone number
ca: Telèfon

en: in
ca: a

en: Messages
ca: Missatges

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: E-mail subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Parent term
ca: Terme pare

en: AJAX submit
ca: Enviament AJAX

en: Edit vocabulary
ca: Edita vocabulari

en: Minimum
ca: Mínim

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Step
ca: Increment

en: Route
ca: Ruta

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Is one of
ca: És un de

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.

en: Trim length
ca: Retalla la llargada

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Hide label
ca: Amaga l'etiqueta

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Separate multiple classes by spaces.
ca: Separeu múltiples classes per espais.
